Електромонтажні роботи

У сучасному світі жодна будова, будь то величезний багатоповерховий будинок, офіс, торговий центр, розважальний комплекс або заміський котедж не обходиться без електрики. Ми користуємося автоматичними системами відкриття і закриття воріт, гаражів, шлагбаумів, висвітлюємо парки, алеї, альтанки і все це вимагає проведення цілого комплексу електромонтажних робіт.

Весь цей спектр заходів вимагають досвідченого і комплексного підходу. Саме тому компанія TAG-Group пропонує своїм клієнтам повний пакет послуг з проведення електромонтажних робіт, починаючи від складання проектної документації нашими досвідченими інженерами проектувальниками і закінчуючи повною здачею об'єкта «під ключ».

Ми займаємось:

  • Складанням електричних проектів будь-якої складності;
  • Зовнішньої і внутрішньої електрифікацією;
  • Освітленням вулиць, парків і прибудинкових територій;
  • Монтажем повітряних і кабельних ліній електропередачі.

У нашому розпорядженні не тільки штат досвідчених інженерів-електриків і монтерів, а й найсучасніша техніка, призначена для виконання завдань будь-якого рівня складності.

Наші співробітники завжди готові провести для вас професійні консультації та допомогти підібрати необхідне обладнання. Ми робимо електромонтажні роботи будь-якого рівня складності, єдиним обмеженням може стати ваша фантазія.

Кожен наш проект ми ретельно розробляємо, погоджуючи з вами основні нюанси і деталі. Замовлення, які отримує наша компанія, завжди виконуються в обумовлені заздалегідь терміни з відповідним рівнем якості і встановленим вами бюджетом.

Запрошуємо вас до співпраці вже сьогодні, щоб завтра спокійно насолоджуватися готовим результатом. Ми пропонуємо зрозумілі, відкриті і вигідні умови для наших замовників.

Телефонуйте, будемо раді вас бачити!