Робота з металом

Останнім часом робота з металом набирає все більше і більше популярності. Адже будівництво з використанням металоконструкцій не обмежується ангарами, павільйонами або технічними складами, тепер це можуть бути цехи, сховища, бізнес офіси, торговельні та розважальні центри, приватні або багатоквартирні будинки. Так само металоконструкції можна застосовувати в господарських цілях, наприклад огорожі, паркани, альтанки або сходи.

Таке широке застосування металоконструкцій стало можливо завдяки їх незаперечних переваг:

  • Міцність готової конструкцій;
  • Тривалий експлуатаційний період;
  • Стислі терміни будівництва;
  • Висока технологічність і теплоізоляція, допоможе значно знизити витрати на подальшу експлуатацію;
  • Можливість зміни конфігурації прямо під час будівництва (збільшення або зменшення площі, додавання додаткових перегородок);
  • Простота монтажу завдяки використанню спеціальних кріплень;
  • Легкість конструкції, в порівнянні з бетонними або цегляними спорудами.

Робота з металоконструкціями є повною альтернативою капітальному будівництву. За допомогою металоконструкції можна значно скоротити фінансові витрати, не втрачаючи при цьому якості. Даний технологічний процес може тривати цілий рік і не залежати від зміни погодних умов. Швидка збірка конструкції може бути виконана кількома монтажниками з використанням одного крана, при цьому вам не потрібно закладати капітальний фундамент. Все це значно заощадить кошти замовника.

Незважаючи на всі вище описані гідності будівництва з використанням металоконструкцій необхідно врахувати і ряд недоліків:

  • Метал схильний до корозії. Опади, перепади температури, агресивна навколишнє середовище з часом можуть негативно позначитися не тільки на зовнішньому вигляді споруди, а й на його міцності. Щоб уникнути подібних ситуацій, метал необхідно розкривати спеціальними засобами.
  • У металоконструкцій дуже низький поріг огнеупорности. Вже при температурі в +600 градусів за Цельсієм він втрачає всі свої вогнетривкі властивості. Під час будівництва будівель метал захищають спеціальними пластинами.

Якщо вам важливо заощадити фінанси, але при цьому отримати якісно виконану роботу, довіряйте проектну розробку і наступні інженерно-монтажні дії професіоналам.

Співпраця з нами, дає вам повну впевненість в якості готових споруд з металоконструкцій.